Культиватори

Перегляд сітки:
Швидкий перегляд

Культиватор для мінітрактора КН-1.4Л (3т)

(0)
Артикул 11020
Є на складі
9 354 грн.

Культиватор для мінітрактора КН-1.4Л (3т) на три точки з грудобоєм розроблений компанією ПП Корунд де були застосовані сучасні технології для обробки грунту. Правильно підібраний матеріал у виробництві культиватора, гарантує витримування помірних механічних перешкод, що забезпечує довговічну його роботу.Технологічний підхід до виробництва скла..

Швидкий перегляд

Культиватор універсальний КУ 2,0У (ширина захвату 2,0 м, вага 170кг)

(0)
Артикул 000027788
Є на складі
16 338 грн.

Опис культиватора універсального "ДТЗ" КУ-2,0У:Культиватор універсальний посилений використовується як для загальної суцільної, так і для міжрядної обробки ґрунту. При передпосівній підготовці розпушує і вирівнює верхній шар ґрунту, знищує бур'яни за допомогою підрізних стрілчастих лап. З метою кращого вирівнювання поверхні та забезпечення висоти г..

Швидкий перегляд

Культиватор для мінітрактора Корунд КН-1,4П (3т) ЖМ

(0)
Артикул 11011
Є на складі
14 345 грн.

Культиватор для мінітрактора КН-1.4П (3т) на три точки розроблений компанією ПП Корунд де були застосовані сучасні технології для обробки грунту. Правильно підібраний матеріал у виробництві культиватора, гарантує витримування помірних механічних перешкод, що забезпечує довговічну його роботу.Технологічний підхід до виробництва складових частин..

Швидкий перегляд

Культиватор для мінітрактора Корунд КН-1,6 (ЖМ)

(0)
Артикул 11008
Є на складі
13 289 грн.

Культиватор для мінітрактора КН-1.6 розроблена конструкторським бюро нашого підприємства з урахуванням всіх тонкощів обробки раніше підготовленого грунту. Правильно підібраний матеріал у виробництві культиватора, гарантує витримування помірних механічних перешкод, що забезпечує довговічне використання його в будь-яких видах землі.Технологічний..

Швидкий перегляд

Культиватор для мінітрактора Корунд КН-1,6Л з грудобоєм (ЖМ)

(0)
Артикул 11007
Є на складі
18 997 грн.

Культиватор для мінітрактора КН-1.6Л з грудобоєм розроблена конструкторським бюро нашого підприємства з урахуванням всіх тонкощів обробки раніше підготовленого грунту. Правильно підібраний матеріал у виробництві культиватора, гарантує витримування помірних механічних перешкод, що забезпечує довговічне використання його в будь-яких видах землі...

Швидкий перегляд

Культиватор для мінітрактора Корунд КН-1,6П (ЖМ)

(0)
Артикул 11006
Є на складі
20 402 грн.

Культиватор для мінітрактора КН-1.6П з грудобоем суцільного обробітку навісного типу був розроблений компанією ПП Корунд і призначається для перед посівної обробки грунту площею 1,2 гектара на годину. Ширина захоплення в культиватора становить близько 160 сантиметрів, а глибина обробітку грунту становить 15 сантиметрів, адже конструкція зробле..

Швидкий перегляд

Культиватор для мінітрактора Корунд КН-2,1 без грудобою з колесами

(0)
Артикул КН-2,1
Є на складі
21 670 грн.

Культиватор для мінітрактора КН-2.1Л розроблена конструкторським бюро нашого підприємства з урахуванням всіх тонкощів обробки раніше підготовленого грунту. Правильно підібраний матеріал у виробництві культиватора, гарантує витримування помірних механічних перешкод, що забезпечує довговічне використання його в будь-яких видах землі.Технологічни..

Швидкий перегляд

Культиватор міжрядний універсальний 5-секційний на 3 точки

(0)
Артикул 625-01
Є на складі
13 670 грн.

ОписКультиватор універсальний міжрядний 5-секційний (причіпне 3 точки) (КУ18) призначений для обробки міжрядь різних сільськогосподарських культур. Може агрегатуватися з міні-тракторами типу Т-25, Т-40 та подібними до них моделями із відповідними параметрами триточкової навісної системи.У базовій комплектації культиватор для міні-трактора являє соб..

Швидкий перегляд

Культиватор міжрядної обробки КМО-1.8 (1т) (ЖМ)

(0)
Артикул 11003
Є на складі
10 958 грн.

Універсальний культиватор для мототрактора КМО-1.8 (1т) розроблений конструкторським бюро компанії ПП Корунд де були застосовані сучасні технології для обробки раніше підготовленого грунту. Правильно підібраний матеріал у виробництві культиватора, гарантує витримування помірних механічних перешкод, що забезпечує довговічну його роботу.Тех..

Швидкий перегляд

Культиватор Міжрядної Обробки КМО-1.8 (3т) (ЖМ)

(0)
Артикул 11019
Є на складі
10 958 грн.

Універсальний культиватор для мінітрактора КМО-1.8 (3т) на три точки розроблений конструкторським бюро компанії ПП Корунд де були застосовані сучасні технології для обробки раніше підготовленого грунту. Правильно підібраний матеріал у виробництві культиватора, гарантує витримування помірних механічних перешкод, що забезпечує довговічну йо..

Швидкий перегляд

Культиватор міжрядної обробки Корунд КМО-2,1

(0)
Артикул 11019
Є на складі
12 941 грн.

Культиватор для мінітрактора КМО-2.1 розроблена конструкторським бюро нашого підприємства з урахуванням всіх тонкощів обробки раніше підготовленого грунту. Правильно підібраний матеріал у виробництві культиватора, гарантує витримування помірних механічних перешкод, що забезпечує довговічне використання його в будь-яких видах землі.Технологічни..

Швидкий перегляд

Культиватор пропашной универсальный КПУ-5-70 (2,4 м, c бритвами) (КП)

(0)
Артикул КПУ-5-70 с бритвами
В наявності
23 485 грн.

Культиватор пропашной универсальный КПУ-5-70 "PREMIUM"​ (ширина 2,4 м)Культиватор пропашной универсальный навесной КПУ-5-70 предназначен для междурядной обработки пропашных культур при помощи трактора.Навешивается на трехточечный навесной механизм сзади трактора.  В зависимости от комплектации культиватор КПУ 5-70 может выполнять несколько видов ра..

Швидкий перегляд

Культиватор просапний універсальний КПУ-2-70 (ширина 0,7 м, з бритвами) (КП)

(0)
Артикул КПУ-2х70 с бритвами
Є на складі
9 795 грн.

Культиватор просапний універсальний навісний КПУ-2-70 призначений для міжрядної обробки просапних культур за допомогою трактора.Навішується на триточковий навісний механізм позаду трактора.   Залежно від комплектації культиватор КПУ-2-70 може виконувати декілька видів робіт:- прополка;- підгортання;- культивація.Окучник призначений для ст..

Швидкий перегляд

Культиватор просапний універсальний КПУ-3-70 (ширина 1,4 м, з долотом) (КП)

(0)
Артикул КПУ-3-70 с долотом
Є на складі
12 500 грн.

Культиватор просапний універсальний навісний КПУ-3-70 призначений для міжрядної обробки просапних культур за допомогою трактора.Навішується на триточковий навісний механізм позаду трактора.Залежно від комплектації культиватор КПУ-3-70 може виконувати декілька видів робіт:- прополка- підгортання- культивація.Окучник призначений для створення гребеня..

Швидкий перегляд

Культиватор суцільної обробки (причіпне 1 точка) КРЧ

(0)
Артикул 628-01
Є на складі
13 004 грн.

ОписКультиватор суцільного обробітку (причіпне 1 точка) (КУ21) призначений для агрегатування з мототракторами, що оснащені одноточковим причіпним пристроєм. Ширина оброблення культиватора становить 130 см.Для забезпечення можливості агрегатування з мототракторами з різними діаметрами коліс, причіпний пристрій культиватора має опцію регулювання поло..

Показано з 1 по 15 із 37 (3 сторінок)