Мультифункційні машини

Перегляд сітки:
Швидкий перегляд

Всесезонна мультифункційна машина KS 7HP-MFM 60

(0)
Артикул KS 7HP-MFM 60
Є на складі
44 999 грн.

Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців. Повернення/обмін протягом 14 днів.Ця потужна багатофункціональна машина від Könner & Söhnen призначена для різноманітних сільськогосподарських робіт цілий рік. Ця машина характеризується власним приводом і активним навісним обладнанням, які не потребують додаткових зусиль від користувачів і дозволяю..

Швидкий перегляд

Всесезонна мультифункційна машина KS 7HP-MFM 60 SET 4 in 1

(0)
Артикул KS 7HP-MFM 60
Є на складі
55 999 грн.

Ефективна мультифункційна машина KS 7HP-MFM 60 SET 4 in 1 для виконання широкого спектру сільсько-господарських робіт протягом всього року. Головною особливістю даної машини є самохідність та активне навісне обладнання, завдяки чому машина не потребує додаткових зусиль з боку користувача та майже практично сама впорається з такими роботами як приби..

Швидкий перегляд

Мультимашина Könner&Söhnen KS 7HP-MFM 80E

(0)
Артикул 2518
Є на складі
63 599 грн.

Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців. Повернення/обмін протягом 14 днів.ЩІТКА-ПРИБИРАЛЬНИЦЯЩІТКА-ПРИБИРАЛЬНИЦЯНасадка для багатофункціональної машини Könner & Söhnen, яку можна використовувати цілий рік. Вона швидко і ефективно впорається з пилом, брудом, опалим листям і сніговими заметами. Це незамінний помічник у підтримці бездоганної..

Швидкий перегляд

Насадка лопата відвал KS MFM-SS 60

(0)
Артикул KS MFM-SS 60
Є на складі
2 899 грн.

Насадка лопата-відвал до мультифункційної машини «Könner & Söhnen» KS 7HP-MFM 60 призначена не тільки для прибирання снігу, піску та інших сипучих матеріалів, а також підходить для зрізання і планування ґрунту.Має ручки для зручного використання.Характеристики:Мультифунційна машинаШирина обробки, см60Габарити нетто (ДxШxВ), мм600x445x100Габарит..

Швидкий перегляд

Насадка лопата відвал KS MFM-SS 80

(0)
Артикул KS MFM-SS 80
Є на складі
3 999 грн.

Насадка лопата-відвал до мультифункційної машини «Könner & Söhnen» KS 7HP-MFM 60 призначена не тільки для прибирання снігу, піску та інших сипучих матеріалів, а також підходить для зрізання і планування ґрунту.Має ручки для зручного використання.Характеристики:Мультифунційна машинаШирина обробки, см80Габарити нетто (ДxШxВ), мм800x445x100 ммГаба..

Швидкий перегляд

Насадка снігоприбирач KS MFM-SB 60

(0)
Артикул KS MFM-SB 60
Є на складі
11 999 грн.

Активна снігоочищувальна насадка до мультифункційних машин «Könner & Söhnen» KS 7HP-MFM 80E та KS 7HP-MFM 60 з потужним зубчатим шнеком швидко впорається з великими сніговими заметами та завалами, з будь-яким типом снігу.Гострі зубчасті краї впораються навіть з залежалим снігомПосилений ковш з ребрами жорсткостіЛопатка для очищення жолобу та шн..

Швидкий перегляд

Насадка-контейнер для збору сміття KS MFM-DB 60

(0)
Артикул KS MFM-DB 60
Є на складі
3 499 грн.

Контейнер для збору сміття та пилу до щітки прибиральної «Könner & Söhnen» для мультифункційної машини KS 7HP- MFM 60 – запезпечує збір сміття та захищає від розпилювання при прибиранні на високій швидкості.Місткий контейнер для збору пилу та сміттяВисока маневреність завдяки колесам, що обертаються на 360°Характеристики:Мультифу..

Швидкий перегляд

Насадка-контейнер для збору сміття KS MFM-DB 80

(0)
Артикул KS MFM-DB 80
Є на складі
3 999 грн.

Контейнер для збору сміття та пилу до щітки прибиральної «Könner & Söhnen» для мультифункційної машини KS 7HP- MFM 60 – запезпечує збір сміття та захищає від розпилювання при прибиранні на високій швидкості.Місткий контейнер для збору пилу та сміттяВисока маневреність завдяки колесам, що обертаються на 360°Характеристики:Мультифунційна машинаШи..

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)