Картопле/часникосаджалки

Перегляд сітки:
Швидкий перегляд

Картоплесаджалка для мінітрактора КСН-150

(0)
Артикул 8006
Є на складі
19 637 грн.

Картоплесаджалка дворядна для мінітрактора КСН-150 призначена для механічної посадки картоплі. Дана модель зроблена добротно, надійно, має два містких бункера на 150 літрів. Посадка повністю механізована - від нарізування борозни сошником, укладання посадкового матеріалу і навертання дисками грунту в борозни.Посадка відбувається швидко, якісно, ​​р..

Швидкий перегляд

Картоплесаджалка 2-рядна ланцюгова до мототрактора (регульоване міжряддя) (КРЧ)

(0)
Артикул 12-015
Є на складі
15 612 грн.

ОписДворядна ланцюгова картоплесаджалка призначена для механізації посадки картоплі на попередньо оброблених і підготовлених ґрунтах, при вологості ґрунту не більше 30%. Агрегатується з мототракторами. За основу взята модель, що добре себе зарекомендувала – ланцюгова картоплесаджалка АПК-Ц.Технічні характеристики• картоплесаджалка ланцюгова – 2 шт...

Швидкий перегляд

Картоплесаджалка 2-рядна ланцюгова до мототрактора (фіксоване міжряддя) (КРЧ)

(0)
Артикул 12-014
Є на складі
15 133 грн.

ОписДворядна ланцюгова картоплесаджалка призначена для механізації посадки картоплі на попередньо оброблених і підготовлених ґрунтах, при вологості ґрунту не більше 30%. . Агрегатується з мототракторами. За основу взята модель, що добре себе зарекомендувала – ланцюгова картоплесаджалка АПК-Ц (КС3).Принцип дії картоплесаджалки для мототрактораПривод..

Швидкий перегляд

Картоплесаджалка 2-рядна ланцюгова з БДУ до мототрактора (регульоване міжряддя) (КРЧ)

(0)
Артикул 12-017
Є на складі
19 913 грн.

ОписДворядна ланцюгова картоплесаджалка призначена для механізації посадки картоплі на попередньо оброблених і підготовлених ґрунтах( при вологості ґрунту не більше 30%) та одночасного внесення мінеральних добрив. Агрегатується з мототракторами. За основу взята модель, що добре себе зарекомендувала – ланцюгова картоплесаджалка АПК-Ц.Принцип дії кар..

Швидкий перегляд

Картоплесаджалка 2-рядна ланцюгова з БДУ до мототрактора (фіксоване міжряддя) (КРЧ)

(0)
Артикул 12-016
Є на складі
19 424 грн.

ОписДворядна ланцюгова картоплесаджалка призначена для механізації посадки картоплі на попередньо оброблених і підготовлених ґрунтах (при вологості ґрунту не більше 30%) та одночасного внесення мінеральних добрив. Агрегатується з мототракторами. За основу взята модель, що добре себе зарекомендувала – ланцюгова картоплесаджалка АПК-Ц.Принцип дії кар..

Швидкий перегляд

Картоплесаджалка 2-хрядна до мінітрактора на 1 точку (КРЧ)

(0)
Артикул 12-008
Є на складі
20 540 грн.

ОписКартоплесаджалка КС11 може бути агрегатована з мототракторами, які оснащені одноточковим причіпним пристроєм. Призначена для механізованої посадки картоплі на попередньо оброблених і підготовлених ґрунтах, при вологості ґрунту не більше 30%.Особливості конструкціїВузол причіпної коробочки має три отвори для приєднання (центральний отвір з втулк..

Швидкий перегляд

Картоплесаджалка 2-хрядна до мінітрактора на 3 точки (КРЧ)

(0)
Артикул 12-009
Є на складі
21 039 грн.

ОписДворядна картоплесаджалка до мінітракторів призначена для механізованої посадки картоплі на попередньо оброблених і підготовлених ґрунтах, при вологості ґрунту не більше 30%.Дворядна картоплесаджалка КС12 є продовженням лінійки саджалок нашого виробництва. Характерною особливістю даної моделі є наявність двох збільшених бункерів, ефективний об’..

Швидкий перегляд

Картоплесаджалка Дворядна Для Міні-трактору Корунд КСН-110 (1Т)

(0)
Артикул 8010
Є на складі
14 900 грн.

Картоплесаджалка дворядна для мототрактора КСН-110 (1т) призначена для посадки картоплі різних сортів. Проста в експлуатації і регулюванні, чим полегшує ручну працю і дає можливість виконання великих обсягів роботи за короткий час. Дана модель кріпиться на одну точку.При розробці конструкції картоплесаджалки були застосовані всі..

Швидкий перегляд

Картоплесаджалка дворядна для мінітрактору Корунд КСН-110 (3Т)

(0)
Артикул 8011
Є на складі
14 900 грн.

Картоплесаджалка дворядна для мінітрактора КСН-110 (3т) призначена для посадки картоплі різних сортів. Проста в експлуатації і регулюванні, чим полегшує ручну працю і дає можливість виконання великих обсягів роботи за короткий час. Дана модель кріпиться на три точки.При розробці конструкції картоплесаджалки були застосовані..

Швидкий перегляд

Картоплесаджалка дворядна до мінітрактора (3 точки) з бункером для добрив (КРЧ)

(0)
Артикул 12-012
Є на складі
25 510 грн.

ОписДворядна картоплесаджалка до мінітракторів є продовженням лінійки саджалок нашого виробництва. Характерною особливістю даної моделі є наявність двох збільшених бункерів, ефективний об’єм яких становить по 60 л. Картоплесаджалка КС15 може бути агрегатована з мінітракторами, які оснащені 3-точковим причіпним пристроєм.Картоплесаджалка призначена ..

Швидкий перегляд

Картоплесаджалка дворядна до мототрактора з бункером для добрив (КРЧ)

(0)
Артикул 12-011
Є на складі
24 957 грн.

ОписКартоплесаджалка КС14 може бути агрегатована з мототракторами, які оснащені одноточковим причіпним пристроєм.Призначена для механізованої посадки картоплі на попередньо оброблених і підготовлених ґрунтах, при вологості ґрунту не більше 30%.Особливості конструкціїВузол причіпної коробочки має три отвори для приєднання (центральний отвір з втулко..

Швидкий перегляд

Картоплесаджалка для мінітрактора КСН-68 (3т)

(0)
Артикул 8002
Є на складі
11 239 грн.

Картоплесаджалка дворядна для мінітрактора КСН-68 (3т) з ємністю бункера 68 літрів. Виріб укомплектовано зчіпним пристроєм на три точки до мінітрактора і двома однорядними мотоблочними картоплесаджалками, ємність бункера однієї із них 34 літра. Глибина закладки бульб визначається висотою установки сошника, крок у рядку визначає одна з трьох зі..

Швидкий перегляд

Картоплесаджалка для мінітрактора КСН-90 (3т) з бункером для добрив

(0)
Артикул 8012
Є на складі
15 117 грн.

Картоплесаджалка дворядна для мінітрактора КСН-90 (3т) з бункером для добрив призначена для посадки картоплі різних сортів. Проста в експлуатації і регулюванні, чим полегшує ручну працю і дає можливість виконання великих обсягів роботи за короткий час.При розробці конструкції картоплесаджалки з бункером для добрив були застосова..

Швидкий перегляд

Картоплесаджалка для мототрактора КСН-68 (1т)

(0)
Артикул 8003
Є на складі
11 239 грн.

Картоплесаджалка дворядна для мототрактора КСН-68 (1т) з ємністю бункера 68 літрів. Виріб укомплектовано зчіпним пристроєм на одну точку до мототрактора і двома однорядними мотоблочними картоплесаджалками, ємність бункера однієї із них 34 літра. Глибина закладки бульб визначається висотою установки сошника, крок у рядку визначає одна з трьох зірок,..

Швидкий перегляд

Картоплесаджалка для мототрактора КСН-90 (1т)

(0)
Артикул 8005
Є на складі
12 150 грн.

Картоплесаджалка дворядна для мототрактора КСН-90 (1т) призначена для посадки картоплі різних сортів. Проста в експлуатації і регулюванні, чим полегшує ручну працю і дає можливість виконання великих обсягів роботи за короткий час.При розробці конструкції картоплесаджалки були застосовані всі необхідні методи щодо забезпечення техноло..

Показано з 1 по 15 із 29 (2 сторінок)