Зчіпки

Перегляд сітки:
Швидкий перегляд

Зчіпка для мінітрактора ЗПС-2-3

(0)
Артикул 20002
Є на складі
1 811 грн.

Зчіпка для мінітрактора ЗПС-2-3 розроблена компанією ПП Корунд, яка займається виготовленням навісного обладнання для сільгосптехніки. Дана модель призначена для з'єднання мотоблочних саджалок КСН-34, КСН-45 в дворядну і використовується через одинарне зчеплення, вона необхідна для установки 2-х одиниць навісного обладнання.Перевагою даної мод..

Швидкий перегляд

Замок потрійної зчіпки для мототрактора (СЦ 40)

(0)
Артикул 01-024
Є на складі
953 грн.

Цей замок використовується для встановлення додаткових знарядь на потрійне зчеплення для мототрактора. Замок виготовлений із профільних труб перетином 60×40 мм, товщина стінки 4 мм та 60×30 мм, товщина стінки 3 мм. Фіксація зброї та місця положення на рамі здійснюється завдяки болтовому з'єднанню. Також є спеціальна вставка зі сталевої смуги 6×40×8..

Швидкий перегляд

Зчіпка потрійна на 3 точки (універсальний замок - 4 шт.) (СЦ43)

(0)
Артикул 01-027
Є на складі
5 212 грн.

ОписПотрійна зчіпка розроблена для підключення різних ґрунтообробних знарядь до міні і мототракторів, які оснащені навісною системою на 3 точки. Це можуть бути плоскорізи, дискові підгортачі або підгортачі типу стріла, різні культиватори та інші знаряддя, які мають кріпильну стійку із сталевої штаби. Фіксація здійснюється за допомогою болтів.Замки ..

Швидкий перегляд

Навісна система на 3 точки для мототрактора (універсальна) (сц 37)

(0)
Артикул 01-021
Є на складі
10 529 грн.

Навісна система на 3 точки призначена для оснащення заводських мототракторів з одноточковим причіпним вузлом. Використання триточкової системи дозволяє розширити діапазон навісного обладнання і можливості його налаштування.Переваги навісної системиУ порівнянні з ранніми моделями досягнуто великої універсальності застосування за рахунок використання..

Швидкий перегляд

Перехідний зчепний вузол мінітрактора (3 точки) під автомобільний причеп (сц 39)

(0)
Артикул 01-023
Є на складі
1 939 грн.

Перехідний зчіпний вузол, СЦ39, за своєю конструкцією та призначенням є фаркопом для мінітрактора.Фаркоп для мінітрактора (причіпний вузол СЦ39) має двосторонню конструкцію, з одного боку встановлений перехідник типу «куля» для підключення автомобільного причепа зі зчіпкою, розрахованої під кріплення типу «фаркоп», а з іншого боку – одноточковий пр..

Швидкий перегляд

Перехідний зчепний вузол мототрактора (1 точка) під автомобільний причеп (сц 38)

(0)
Артикул 01-022
Є на складі
1 123 грн.

Перехідний зчіпний вузол СЦ38, фаркоп призначений для приєднання автомобільного причепа до мототракторів, оснащених одноточковим причіпним вузлом, стандартним для мотоблоків типу Zirka-61.Фаркоп для мототрактора може бути використаний не тільки з мототракторами, але і з мотоблоками, оснащеними двигуном водяного охолодження з причіпним вузлом з відп..

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)