Електропили

Перегляд сітки:
Акція
Швидкий перегляд

Електрична ланцюгова пила TEX.AC ТА-03-118

(0)
Артикул 00124
Є на складі
1 700 грн. 2 141 грн.

ХАРАКТЕРИСТИКИ TEX.AC ТА-03-118МОДЕЛЬ ТА-03-118НАПРУГА МЕРЕЖІ (В) 220ЧАСТОТА МЕРЕЖІ (ГЦ) 50РОЗТАШУВАННЯ ДВИГУНА ПоперечнеДОВЖИНА ШИНИ ( ″ / ММ ) 14/350КРОК ЛАНЦЮГА ( ″ ) 3/8КІЛЬКІСТЬ ЛАНОК В ЛАНЦЮЗІ Немає данихТОВЩИНА ЛАНКИ ЛАНЦЮГА (ММ) 1,3ПОТУЖНІСТЬ (ВТ) 1800ЧИСЛО ОБЕРТІВ ХОЛОСТОГО ХОДУ (М/С) 14БЛОКУВАННЯ КНОПКИ УВІМКНЕННЯ ТакПОВІЛЬНИЙ ПУСК НемаєЕ..

Акція
Швидкий перегляд

Електрична ланцюгова пила TEX.AC ТА-03-223

(0)
Артикул 00064
Є на складі
2 572 грн. 3 005 грн.

В електричній ланцюговій пилі Тех.АС ТА-03-223 застосовується ключова система натяжки ланцюга, яка добре себе зарекомендувала і була перевірена часом. Дана система конструктивно не складна, що значно знижує вірогідність поломки. Натягнення ланцюга відбувається за допомогою гвинта-натягувача. Провертаючи гвинт, відбувається ослаблення або натягнення..

Акція
Швидкий перегляд

Електрична ланцюгова пила TEX.AC ТА-03-224

(0)
Артикул 00111
Є на складі
2 832 грн. 3 158 грн.

В електричній ланцюговій пилці Тех.АС ТА-03-224 корпус виготовлений з первинного пластику, що значно міцніше за вторинний пластик як у дешевих брендах. Частини корпусу щільно підігнані, без щілин, що перешкоджає попаданню пилу та інших дрібних частинок усередину пристрою. Також особливістю конструкції даної моделі є те, що корпус не бере участі в с..

Акція
Швидкий перегляд

Електрична ланцюгова пила TEX.AC ТА-03-228

(0)
Артикул 00072
Є на складі
3 000 грн. 3 520 грн.

В електричній ланцюговій пилі Тех.АС ТА-03-228 застосовується ключова система натяжки ланцюга, яка добре себе зарекомендувала і була перевірена часом. Дана система конструктивно не складна, що значно знижує вірогідність поломки. Натягнення ланцюга відбувається за допомогою гвинта-натягувача. Провертаючи гвинт, відбувається ослаблення або натяг..

Акція
Швидкий перегляд

Електрична ланцюгова пила TEX.AC ТА-03-229

(0)
Артикул 00073
Є на складі
3 218 грн. 3 780 грн.

ХАРАКТЕРИСТИКИ TEX.AC ТА-03-229МОДЕЛЬ ТА-03-229НАПРУГА МЕРЕЖІ (В) 220ЧАСТОТА МЕРЕЖІ (ГЦ) 50РОЗТАШУВАННЯ ДВИГУНА ПоздовжнєДОВЖИНА ШИНИ ( ″ / ММ ) 16 / 406КРОК ЛАНЦЮГА ( ″ ) 3/8КІЛЬКІСТЬ ЛАНОК В ЛАНЦЮЗІ 57ТОВЩИНА ЛАНКИ ЛАНЦЮГА (ММ) 1,3ПОТУЖНІСТЬ (ВТ) 2800ЧИСЛО ОБЕРТІВ ХОЛОСТОГО ХОДУ (М/С) 14БЛОКУВАННЯ КНОПКИ УВІМКНЕННЯ МаєПОВІЛЬНИЙ ПУСК МаєЕЛЕКТРОННЕ..

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Поява бензопил значно полегшила життя власників приватних будинків, дачників. Проте, ціновий діапазон цього інструменту, «зв'язував» руки багатьом. Достатня потужність, доступна ціна і висока якість електроінструменту - що ще потрібно для якісної роботи в саду або присадибній ділянці? Пилаелектрична з легкістю впорається з обрізанням дерев, розпилом сухих гілок, заготівлею дров на зиму для каміна або розпалювання лазні.

Переваги електропили передбензопилою:

Доступна ціна. Ціни на електропили значно нижчі, ніж на бензопили. При цьому, за якістю збірки вони не поступаються бензиновим аналогом. Малошумність у роботі Екологічність. Під час роботи не виділяється вихлопних газів, що не забруднює довкілля та дає можливість працювати в закритих приміщеннях. Не потрібно витрачати час на підготовку паливної суміші. Просто вставте інструмент у мережу і можна починати працювати. Головне, стежте за довжиною шнура живлення. Зручність. Вам не потрібно стежити за кількістю палива, переживати, що паливна суміш може закінчитися, а ви не встигнете завершити розпочату роботу. Головне, щоб був доступ до мережі


Ланцюгова електропила. Як правильно вибрати?

Перед тим, як купити електропилу, вам потрібно знати кілька нюансів вибору даного електроінструменту: За потужністю двигуна. Чим більша потужність, тим вище витривалість та продуктивність інструменту. Однак, слід враховувати, що чим більша потужність, тим вища вага, габарити та ціна пили. Пили високої потужності йдуть від 1300 грн. За матеріалом приводу ланцюга: - пластикова - металева Якщо ви хочете, щоб ваша електрична пила прослужила вамдовго, то вибирайте пилку з металевим приводом ланцюга. з розміщення двигуна. Двигун може бути прямийабо бічний. Більш зручний в експлуатації пряме розташування двигуна. Так вам буде простіше підступитися до гілок у важкодоступних місцях. За наявності термореле. Під час роботи ваша ланцюгова електропила може перегрітися, що призведе до поломки інструменту. Тому вибирайте пилку з термореле. При підвищенні температури пилки до максимальної позначки термореле просто її відключить від живлення, чим її захистить. Наявність ланцюгового гальма. Пила електрична - це досить травмонебезпечний інструмент. Для того щоб захистити себе під час роботи, вибирайте пилки з елементами, які забезпечують безпечну експлуатацію. Наявність плавного пуску двигуна. Він значно продовжить термін експлуатації вашого інструменту, зберігаючи його ресурси. Купити електропилу недорого Ви можете вибравши серед широкого асортименту електроінструменту на нашому офіційному сайті. Також будемо раді бачити Вас особисто в нашому офіційному магазині, де виставлено різноманітну техніку від найвідоміших виробників. Наші менеджери завжди готові надати Вам професійну допомогу як по телефону, так і особисто. Хороших покупок!