ДОСТАВКА

Компанія «МотоДнепр» здійснює доставку товарів по всій Україні кур'єрською службою Нова Пошта.

Доставка можлива як на відділення кур'єрської служби, так і безпосередньо кур'єром до Ваших дверей за тарифами перевізника.

Також можлива доставка нашим транспортом.

Доставка тракторів по м. Дніпро та Дніпропетровській області (в межах 100 км від контрольної точки м. Дніпро) - БЕЗКОШТОВНА!*

Самовивіз товару можливий з будь-якого зручного для Вас торгового майданчика у м.Дніпро.

Вся техніка проходить повну передпродажну підготовку, заправляється моторним, трансмісійним маслом.

* На акційний товар послуга безкоштовної доставки не поширюється.


ОПЛАТА

 У нашому інтернет-магазині Ви можете оплатити товар будь-яким зручним для вас способом:

- готівкою або карткою - при самовивезенні з будь-якого нашого торгового майданчика в м.Дніпро або від партнерів нашого інтернет-магазину;

- післяоплатою - Основна перевага післяоплати – ви оплачуєте замовлення тільки після отримання та огляду товару. Оформляючи товар післяплатою, будьте готові заплатити комісію у розмірі 2% від суми грошей (або від вартості товару) + 20 грн.

- безготівковим розрахунком - Оплата на розрахунковий рахунок, при цьому ми формуємо рахунок на оплату товару і надсилаємо його Вам на електронну пошту або факсом. Рахунок можна сплатити у відділенні будь-якого банку. Час зарахування коштів – 1 банківський день.

- на карту ПриватБанку - Якщо у Вас є рахунок або картка в ПриватБанку, Ви можете здійснити оплату Online, перебуваючи вдома. Після оформлення замовлення Ви отримуєте SMS-повідомлення сноміром карткового рахунку та після отримання коштів ми відвантажуємо Вам товар.