Трактори/Мінітрактори

Перегляд сітки:
Швидкий перегляд

Мінітрактор KENTAVR 504 SD

(0)
Артикул 180079
Є на складі
301 718 грн.

Опис Мінітрактор KENTAVR 504 SDТехнічні характеристики: Потужність трактора, к.с. (кВт) 50 (36,8)Колесная формула 4х4Марка двигуна JDM490T3Тип двигуна вертикальний, 4-циліндровий 4-тактний дизельний з рідинним примусовим охолодженням і безпосереднім уприскуваннямЗчепленя двухдисковеОб'єм двигуна, см3 2545Діаметр циліндра / хід поршня 90 х..

Швидкий перегляд

Мінітрактор Кентавр 350BP/10

(0)
Артикул 196384
Є на складі
126 845 грн.

Опис Мінітрактор KENTAVR (Кентавр) 350BP/10ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИПотужність 50 л.с.Потужність, кВт 36.78Розмір передньої шини 8,30-20Мінімальний радіус повороту без гальмування, м 4.45Мінімальний радіус повороту без гальмування, м 4.15Оберти колінчастого валу двигуна, об/хв 2300Об'єм системи охолодження двигуна, л 10.5Число циліндрів 4Діаметр цилі..

Швидкий перегляд

Трактор ДТЗ 5504НК

(0)
Артикул 191931
Є на складі
626 013 грн.

Опис Трактор ДТЗ 5504НКОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Номінальна потужність двигуна, к.с. (кВт) 50 (36, 8)Колісна формула 4х4Номінальне тягове зусилля, кН 13,5Рульове управління гідрооб'ємнеОб'єм двигуна, см3 2835Формула перемикання передач 16x16Муфта зчеплення дводискова, суха, постійно замкненаКабіна з опаленням і оглядом 360°Габаритні розміри (Д х Ш х В..

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Для ефективної обробки сільськогосподарських ділянок у невеликих фермерських та аграрних господарствах успішно використовується така компактна, але багатофункціональна техніка, як міні-трактор. Це зменшена репліка традиційного трактора. Тобто, така техніка має ті ж функції, тільки розрахований на меншу площу оброблюваних ділянок і має меншу потужність. Бажаєте купити мінітрактор? Тоді давайте розглянемо, у чому основні його переваги перед звичайним трактором:


Найменша вага самого агрегату

Об'єм палива значно менше

Висока продуктивність

Фінансова доступність більшому колу споживачів

Зручність та компактність

Економічність в обслуговуванні

Розрізняють мінітрактори

За типом приводу:

Неповний - 4х2

Повний - 4х4

За підйомним механізмом:

Одна точка кріплення

Три точки кріплення

За призначенням

Міні-трактор з ремінним приводом - компактний і оптимальний агрегат з лінійки ремінних тракторів. Основна функція – оранка землі, фрезерування, косіння трави, збирання піску та снігу. З додатковим навісним обладнанням - підмітання доріжок, внесення хімікатів та добрив.

           Площа, що обробляється - до 3 Га


           Потужність – до 24 л.с.


Міні-трактор із прямим приводом – це техніка середнього класу. Функції - ті ж, що і з ремінним приводом, але з можливістю більшого додаткового навісного обладнання - глибше оранка землі, боронування.

          Площа, що обробляється – від 2 Га


          Потужність – до 24 л.с.


Багатофункціональний міні-трактор – використовується для більш ефективної та значної обробки землі. З такою технікою можливі усі види польових робіт. З можливістю наявності кабіни.

                       Площа, що обробляється - від 5 Га


                       Потужність – від 24 л.с.


За наявності кабіни:

З кабіною

Без кабіни

  Розширюйте можливості Вашого мінітрактору

За допомогою додаткового навісного обладнання Ви максимально розкриєте функціональні можливості Вашого міні-трактора. Картоплекопалки та сажалки, всілякі обприскувачі, граблі, косарки, підгортачі, причепи, фрези та багато іншого, миттєво перетворять Ваше придбання на найнадійнішого та незамінного помічника. Давайте розглянемо деякі можливості, які Ви отримаєте із навісним обладнанням:


Економна, за часом і силами, підготовка ґрунту до посадки майбутнього врожаю

Швидка висадка овочевих/зернових культур та збирання врожаю

Скід та заготівля трави

Можливість транспортування вантажів

Прибирання снігу та багато іншого.

Купити міні-трактор. Якісний та недорогий. Чи можливо?

Компанія «Мотодніпро» є офіційним представником найвідоміших виробників сільгосптехніки, таких як DW, Forte, Jinma, ДТП, DONGFENG, Xingtai, Shifeng та багато інших. Саме тому, купуючи мінітрактор у нас, Ви купуєте недорого якісну техніку з найбільшим гарантійним терміном від виробника, що значно заощаджує Ваші гроші. На наших торгово-виставкових майданчиках у Дніпрі, Ви можете побачити всі нові моделі сільськогосподарської техніки в роботі, самостійно їх запустити та купити трактор або мінітрактор, який Вам сподобається. Продаж міні-тракторів у Дніпрі на наших торгово-виставкових майданчиках здійснюється цілий рік з постійним поповненням асортименту новітніми модифікаціями різних моделей сільгосптехніки.


Використовуючи таку техніку при обробці своєї ділянки, Ви не тільки заощадите час, свої сили, і, що важливо, гроші, але й отримаєте результат, на який очікуєте. У виборі якісної та ефективної техніки Вам допоможуть наші професійні менеджери. Продаж можливий з доставкою по всій території України. У Дніпрі Ви можете самостійно купити трактор на тому торговому майданчику, який буде зручнішим для Вас. Телефонуйте нам і ми підберемо для Вас найнадійнішого помічника!