Картопле/часникокопалки

Перегляд сітки:
Швидкий перегляд

Картоплекопалка вібраційна для мінітрактора КВТ-2 (ЖМ)

(0)
Артикул 7011
Є на складі
17 023 грн.

Картоплекопач вібраційний дворядний агрегатується з міні-тракторами на три точки. Конструкція картоплекопача виробляє вібраційний рух грохотного механізму, що в свою чергу дає можливість якісного викопування картоплі очищаючи її від землі, вам залишиться лише зібрати картоплю і скласти її в мішки або ящики. Механізм гуркоту використовує парні шарик..

Швидкий перегляд

Картоплекопалка дворядка до мототрактора Скаут КРЧ

(0)
Артикул 11-014
Є на складі
18 062 грн.

ОписДворядний картоплекопач КК19 є модифікацією дворядного картоплекопача з триточковим причіпним вузлом, модель – КК20. Ця модель призначена для використання з мототрактором «Скаут» Т-18. При розробці моделі КК19 за основу був взятий двоексцентриковий картоплекопач. Це дозволило розробити новий виріб на основі перевірених часом конструкторських рі..

Швидкий перегляд

Картоплекопач вібраційний для мототрактора Корунд КВМТ-44

(0)
Артикул 7010
Є на складі
7 036 грн.

Картоплекопач вібраційний КВМТ-44 для мототрактора - агрегатується з мототракторами від 12 к.с. на одну точку. Використовуючи пасовий вал відбору потужності конструкція картоплекопачів виробляє вібраційний рух грохотного механізму щодо ножа, що в свою чергу дає можливість якісного викопування картоплі очищаючи її від землі, вам залишиться лише зібр..

Швидкий перегляд

Картоплекопач дворядний для мінітрактора КРЧ

(0)
Артикул 11-015
Є на складі
21 117 грн.

ОписДворядний картоплекопач КК20 призначений для використання з мінітракторами типу Т-25. При розробці моделі КК20 за основу був взятий двоексцентриковий картоплекопач. Це дозволило розробити новий виріб на основі перевірених часом конструкторських рішень.Перевагою дворядного картоплекопача, порівняно з однорядним, є підвищена продуктивність роботи..

Швидкий перегляд

Картоплекопач Корунд КТН-1-44 (ЖМ)

(0)
Артикул 7008
Є на складі
20 670 грн.

Картоплекопач Корунд КТН-1-44 призначений для якісного викопування картоплі різних сортів.Проста в експлуатації і регулюванні, чим полегшує ручну працю і дає можливість виконання великих обсягів роботи за короткий час. Правильно підібраний матеріал гарантує витримування помірних механічних перешкод, що забезпечує довговічне використання картоплекоп..

Швидкий перегляд

Картоплекопач Корунд КТН-1-60 (ЖМ)

(0)
Артикул 7007
Є на складі
28 579 грн.

Картоплекопач Корунд КТН-1-60 для міні-тракторів призначений для якісного викопування картоплі різних сортів. Проста в експлуатації і регулюванні, чим полегшує ручну працю і дає можливість виконання великих обсягів роботи за короткий термін.Правильно підібраний матеріал гарантує витримування помірних механічних перешкод, що забезпечує довговічне ви..

Швидкий перегляд

Картоплекопач однорядний вібраційний 2-ексцентриковий під мінітрактор КРЧ

(0)
Артикул 11-016
Є на складі
15 235 грн.

ОписОднорядний картоплекопач КК21 призначений для використання з мінітракторами потужністю від 16 до 24 к. с. і вагою близько 1100 кг.Ці параметри є оптимальними і перевіреними на численних польових випробуваннях. При підключенні до більш або менш потужної техніки, але з аналогічними параметрами причіпного вузла і ВВП ми не можемо гарантувати оптим..

Швидкий перегляд

Картоплекопувач вібраційний транспортерний (зі зміщення причіпного) під мототрактор з гідравлікою КК22 (КРЧ)

(0)
Артикул 11-017
Є на складі
14 778 грн.

ОписГалузь застосуванняТранспортерний картоплекопач зі зміщенням КК22 – навісне обладнання для збирання картоплі та інших коренеплодів зі схожою глибиною зростання (ріпа, часник, цибуля). Ширина ножа становить 45,5 см. Глибина викопування – 15 см. Картоплекопач розроблений для використання з мототракторами, колія яких регулюється від 1100 до 1200 м..

Швидкий перегляд

Картоплевикопувач вібраційний "ДТЗ-1В" (без кардана)

(0)
Артикул "ДТЗ-1В" (без кардана)
Є на складі
18 290 грн.

Опис картоплевикопувача вібраційного "ДТЗ-1В" (без кардана)Картоплевикопувач навісний вібраційний використовується для механізованого збирання картоплі та інших коренеплодів, висаджених рядним способом з глибиною залягання до 15 см. Встановлюється на 3-точкову навісну систему, за допомогою карданного валу підключається до валу відбору потужності тр..

Швидкий перегляд

Картоплевикопувач вібраційний "ДТЗ-2В" (без кардана)

(0)
Артикул "ДТЗ-2В"
Є на складі
23 305 грн.

Картоплевикопувач навісний вібраційний дворядний використовується для механізованого збирання картоплі та інших коренеплодів, висаджених рядним способом з глибиною заля-гання до 15 см. Конструкція і принцип дії аналогічні моделі ДТЗ - 1В, також має посилені кріплення стійок віброножів. Глибина викопування регулюється за допомогою опорних коліс , ві..

Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)