Портативна сонячна панель

Перегляд сітки:
Швидкий перегляд

Кріплення для сонячних панелей Könner&Söhnen KS BSP2

(0)
Артикул 7001
Є на складі
4 189 грн.

Кріплення для сонячних панелей Könner&Söhnen допоможуть вам максимально ефективно використовувати простір на вашому балконі.Можливість обрати найбільш оптимальний варіант монтажу в залежності від індивідуальних умов помешкання:Вертикальне або горизонтальне положення панелей.Розміщення безпосередньо на балконі - цей варіант дозволяє вс..

Швидкий перегляд

Набір з 2-х сонячних панелей 430W KS SP430-HC

(0)
Артикул 7000
Є на складі
13 649 грн.

Набір з двох сонячних панелей 430W KS SP430-HCТехнологія сонячних елементів TOPCon – це новітня розробка, значно більш ефективніша в порівняні з сонячними елементами PERC/PERT, що мають дуже схожу структуру. Панелі такого типу мають вищий ККД, ефективність перетворення може перевищувати 25%. Нижчий температурний коефіцієнт, що складає менше 0,3%/оC..

Швидкий перегляд

Портативна сонячна панель KS SP60W-3

(0)
Артикул 5675
Є на складі
4 199 грн.

Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців. Повернення/обмін протягом 14 днів.Портативна сонячна панель KS SP60W-3 німецької торгової марки Könner & Söhnen стане помічником для зарядки пристроїв під час активного відпочинку, тривалих походів та для всіх випадків застосування в зоні потрапляння сонячного світла. Цей зарядний пристрій на сонячн..

Швидкий перегляд

Портативна сонячна панель KS SP90W-3

(0)
Артикул 6114
Є на складі
6 300 грн.

Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців. Повернення/обмін протягом 14 днів.Портативна сонячна панель KS SP90W-3 німецької торгової марки Könner & Söhnen стане помічником для зарядки пристроїв під час активного відпочинку, тривалих походів та для всіх випадків застосування в зоні потрапляння сонячного світла. Цей зарядний пристрій на сонячн..

Немає на складі
Швидкий перегляд

Портативна сонячна панель KS SP120W-4

(0)
Артикул 6910
Немає в наявності
15 999 грн.

Портативні сонячні панелі Könner & Söhnen® - це легкі та компактні пристрої для використання відновлюваного джерела енергії від сонячного випромінювання. Ви можете комфортно подорожувати та безкоштовно заряджати пристрої безліч разів.Високоякісні монокристалічні елементи сонячної панелі забезпечують високий коефіцієнт перетворення світлової ене..

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)